2019 Biterken Sezon Sonunda Kaçırılmayacak Fırsatlar!

Marka ayakkabı almak bu dönemde gerçekten zor. Artan enflasyonla birlikte ayakkabı fiyatları da bir hayli arttı. Ancak sizin için bu yazımızda sezon sonu indirimleriyle alabileceğiniz marka ayakkabılardan bahsedeceğiz.

1- Kemal Tanca

Kemal Tanca sezon sonuna özel %30’a varan indirim yaptı. 2020’ye girerken klasik bir ayakkabıya ihtiyacınız varsa Kemal Tanca’nın modellerini görmeden geçmeyin derim ben.

2- Flo

Flo mağazalarında bildiğiniz üzere bir çok ayakkabı markası bulunmakta. Aynı zamanda kinetix markasının da her tür modeli flo mağazalarında bulunuyor. Flo mağazalarında kinetix markasına özel %50 üzerinde indirim var, bunun yanında tüm markalarda geçerli %20 indirimi de unutmamak gerek.

3- Adidas

Adidas özellikle outlet mağazalarında efsane indirimler yapıyor. Şu an Adidas ayakkabı mağazalarında %15 indirim uygulanıyor, ancak adidas outlet mağazalarında sadece 2 3 adet kalan ayakkabıları bulursanız indirimin tadını işte o zaman alabilirsiniz. %50 yi geçebiliyor bazen indirimler.

4-Nike

Nike bildiğiniz üzere Türkiye’de son dönemde ciddi atılımlar yaptı, ciddi sponsorluklar gerçekleştirmek suretiyle iyi işlere imza atarak adını güzelce duyurdu. Nike son dönemde çıkarttığı ayakkabılarda enflasyon oranında bir artış yaptı. Ancak sezon sonuna özel yaptığı fiyat artışlarını geri çeken nike yeni yılın ilk haftasına kadar ayakkabılarda %30 indirim yapacağını da açıkladı.

5- Deichman

Deichman 100 yıllık bir ayakkabı firması olsa da ülkemizde son 5 yıldır göz önünde. Ancak yine de sattığı ayakkabılar olsun satış sonrası garanti değişim ve iade kolaylığı olsun ayakkabı firmaları arasında sıyrılmayı başardı. Deichman kışlık botlarda 50₺ den başlayan fiyatlarla bu sezona damga vurdu. Şu an tüm markalara özel %25 indirim sunmakla birlikte, kendi markalarında fiyatları civar ayakkabı mağazalarından çok çok aşağılarda tutuyor.

Categories:   Genel

Comments